GARBERGS. En samling av utdrag ur 52 dagböcker.

386458. GARBERGS. En samling av utdrag ur 52 dagböcker.

Garbergs Annonsbyrå. En samling av utdrag ur 52 dagböcker skrivna under året 2002. ca 300 s. Illustrerad. Häftad. Faktor: Knapp, Eva,
Med sju osignerade lösa litografier med självporträtt av Helen Billgren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 821