386458. GARBERGS. En samling av utdrag ur 52 dagböcker.
Garbergs Annonsbyrå. En samling av utdrag ur 52 dagböcker skrivna under året 2002. ca 300 s. Illustrerad. Häftad. Faktor: Knapp, Eva,
Med sju osignerade lösa litografier med självporträtt av Helen Billgren.