RAM, förgylld, skuret trä, 1900-talets första del.

386448. RAM, förgylld, skuret trä, 1900-talets första del.

Innermått: 62 x 82 cm. Yttermått: 88 x 106 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall.

Antal besök: 898