KÖKSSOFFA, trä/jute, 1950/60-tal.

3864411. KÖKSSOFFA, trä/jute, 1950/60-tal.

Sitthöjd: 42 cm
Rygghöjd: 86 cm.
Bredd: 115 cm.

Bruksslitage, trasig sits, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd: 42 cm
Rygghöjd: 86 cm.
Bredd: 115 cm.

Antal besök: 884