SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut.

386437. SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut.

Längd 160 cm.

Ställvis kraftigt slitage. Skador på bland annat krön. Hjultrissor saknas. Sprickor och fanérskador. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 160 cm.

Antal besök: 843