LAMPETTER, ett par, med prismor, 1900-tal.

386348. LAMPETTER, ett par, med prismor, 1900-tal.

Höjd 28 cm, exklusive prismor.

Bruksslitage. Lösa prismor medföljer. Prismor ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 968