GOLVUR, 1800-tal.

GOLVUR, 1800-tal.
3862948. GOLVUR, 1800-tal.

Bemålat golvur i blått med röda detaljer urtavla med arabiska siffror, märkt Mora, mått ca 195,44x25cm.

Bruksslitage, maskstunget, märken, ej funktionstest.

Gör en kostnadsfri värdering!
3862948. GOLVUR, 1800-tal.

Antal besök: 268