OKÄND KONSTNÄR. Fjordlandskap, olja på pannå, signerad och daterad G. Swedlund 1900.

38627. OKÄND KONSTNÄR. Fjordlandskap, olja på pannå, signerad och daterad G. Swedlund 1900.

25,5 x 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

25,5 x 35 cm.

Antal besök: 892