ELÍAS GARRALDA. Landskap.

ELÍAS GARRALDA. Landskap.
3862788. ELÍAS GARRALDA. Landskap.

Olja på duk
Signerad och daterad 1952
100x81 cm.

Sidoband och lappar. Restaureringar och fel. Ram i belagt och förgyllt trä, med defekter.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad och daterad 1952
100x81 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 206