CONCHA IBÁÑEZ. ”Kastilien”.

CONCHA IBÁÑEZ. ”Kastilien”.
3862771. CONCHA IBÁÑEZ. ”Kastilien”.

Olja på brädor
Signerad. På baksidan, signerad och titeln
54x62 cm.

I gott skick. Lackerad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på brädor
54x62 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 362