TOALETTSERVIS, 8 delar, glas, slipad.

386268. TOALETTSERVIS, 8 delar, glas, slipad.

Kamask längd 21 cm, skål 10,5 cm, 2 karaffer höjd med propp 16,5 cm, utan 12,5 cm, skål med lock 11 cm, 2 askar med lock 6 cm samt rund skål 7,5 cm.

Mindre nagg förekommer, proppar och karaff med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 509