DRÄKTVÄRJA, 1800-tal.

386232. DRÄKTVÄRJA, 1800-tal.

Fäste av mässing. Klinga med graverad dekor. Längd 99 cm.

Balja saknas. Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
386232. DRÄKTVÄRJA, 1800-tal.

Balja saknas. Smärre slitage.

Antal besök: 904