AXEL FRIDELL. "Gustav V, 75 år", etsning, signerad och daterad Solliden 1932.

386216. AXEL FRIDELL. "Gustav V, 75 år", etsning, signerad och daterad Solliden 1932.

Bildyta 29 x 19 cm.

ej examinerad ur ram.

Axel Fridell (1894–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 29 x 19 cm.

ej examinerad ur ram.

Axel Fridell (1894–1935)

Antal besök: 2 161