KARMSTOLAR, 2 st snarlika, furu / vita, 1800-tal.

386191. KARMSTOLAR, 2 st snarlika, furu / vita, 1800-tal.

Höjd 87 cm respektive 89 cm.
Bredd 72 cm.
Djup 72 cm.

Slitage.
Skador på sittyget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 87 cm respektive 89 cm.
Bredd 72 cm.
Djup 72 cm.

Slitage.
Skador på sittyget.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 588