64 st LP, klassisk musik
37 st LP, Jazzmusik
28 st LP Pop och Svensk musik från 1970-talet
16 st singel. Främst Jazz.
Bruksslitage.
64 st LP, klassisk musik
37 st LP, Jazzmusik
16 st singel. Främst Jazz.
Bruksslitage.