Parti skivor (145). Blandad musik.

38619. Parti skivor (145). Blandad musik.

64 st LP, klassisk musik
37 st LP, Jazzmusik
28 st LP Pop och Svensk musik från 1970-talet
16 st singel. Främst Jazz.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 st LP, klassisk musik
37 st LP, Jazzmusik
16 st singel. Främst Jazz.

Bruksslitage.

Antal besök: 664