TAKKRONA, mässing, med prismor, totalhöjd ca 74 cm, 1900-talets mitt.

386175. TAKKRONA, mässing, med prismor, totalhöjd ca 74 cm, 1900-talets mitt.

Fem ljuspunkter samt fem ljusarmar.
Diameter ca 47 cm.

Bruksslitage, naggar, smuts, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 47 cm.

Antal besök: 813