FAT samt LJUSSTAKE, 1700-tal.

FAT samt LJUSSTAKE, 1700-tal.
386130. FAT samt LJUSSTAKE, 1700-tal.

Mässingsljusstake med träfot. Höjd 13cm.
Tennfat 1777. Diameter 40cm.

Senare träfot.
Fat med hål samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tennfat 1777. Diameter 40cm.

Senare träfot.
Fat med hål samt lagningar.

Antal besök: 1 493