VAS samt POKAL, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerade.

386125. VAS samt POKAL, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerade.

Vasens höjd, ca 31 cm
Pokalens höjd, ca 31,5 cm.

Åldersslitage, gravyr.
Signaturen på pokalen möjligen ej äkta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vasens höjd, ca 31 cm
Pokalens höjd, ca 31,5 cm.

Åldersslitage, gravyr.

Antal besök: 812