Gomér & Andersson Linköping
Smycken & Ädelstenar
Collier
COLLIER, Majorica pärlor, lås i 18k guld. 1900-tal.
386122. COLLIER, Majorica pärlor, lås i 18k guld. 1900-tal.
Längd 49 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 49 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
6 454