FOTPALL / OTTOMAN, trä och skinn, Bröderna Andersson, Ekenässjön, 1960-tal.

386120. FOTPALL / OTTOMAN, trä och skinn, Bröderna Andersson, Ekenässjön, 1960-tal.

Brunt skinn med djuphäftning. Brickmärkt.
Längd 62, bredd 38, höjd 40 cm.

Bruksslitage, stomme med senare betsning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 123