SOPPTERRIN, keramik,"Juno" Gustavsberg, tidigt 1900-tal.

386111. SOPPTERRIN, keramik,"Juno" Gustavsberg, tidigt 1900-tal.

Höjd med lock 22 cm.
Diameter 20 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Krackeleringar finnes.
Nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med lock 22 cm.
Diameter 20 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Krackeleringar finnes.
Nagg finnes.

Antal besök: 7 545