Guldring med bergskristall. Stämplat 750. Totalvikt 7,9 gram.

38605. Guldring med bergskristall. Stämplat 750. Totalvikt 7,9 gram.

Diameter 17 mm.

Normal bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 17 mm.

Normal bruksslitage.

Antal besök: 1 785