VÄGGLAMPOR, ett par, mässing. Werner Schou, Coronell, Danmark, 1900-talets andra hälft.

386029. VÄGGLAMPOR, ett par, mässing. Werner Schou, Coronell, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Höjd 18 cm, Längd 24 cm. Bredd 15 cm .
Märkt Cor 74.

Bruksslitage. Repor. Ytpåverkan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Cor 74.

Antal besök: 3 230