ATENIENN, bonad björk, tillverkad ca 1900.

385993. ATENIENN, bonad björk, tillverkad ca 1900.

Höjd 75 cm, bredd 47 cm, djup 35 cm, bonad björk, svarvade stolpar.

Bruksslitage, smärre repor o tryckmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 857