SKÅL, silver, GAB, Stockholm, 1920/30-tal, vikt ca. 528 gram.

385977. SKÅL, silver, GAB, Stockholm, 1920/30-tal, vikt ca. 528 gram.

Trumpetformad, blom- och bladdekor, höjd ca. 17, diameter 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 919