BORDSUR, förgylld, rokokostil, 1900-talets mitt.

385917. BORDSUR, förgylld, rokokostil, 1900-talets mitt.

Höjd 44 cm. Längd 34 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 cm. Längd 34 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 793