SALTRIPOR och FIGURIN, 3 delar, tenn, bl.a. Lars Pirak, signerade, 1900-tal.

385873. SALTRIPOR och FIGURIN, 3 delar, tenn, bl.a. Lars Pirak, signerade, 1900-tal.

Saltripor med skedar, signerade "Lars Pirak", höjd 2,5 - 4,3 cm.
Figurin, igelkott, signerad "MA", längd 3,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 183