3858252. dragspel, Borsini Electronic.
dragspel, Borsini Electronic,
Mått ca.: 47 x 40 x 25 cm.
Åldersanpassat skick med tecken på slitage, repor, gnidning och smuts, spår av oxidation. Det finns ingen funktionell garanti.
Accordions from a private collection