dragspel, Borsini Electronic.

dragspel, Borsini Electronic.
3858252. dragspel, Borsini Electronic.

dragspel, Borsini Electronic,
Mått ca.: 47 x 40 x 25 cm.

Åldersanpassat skick med tecken på slitage, repor, gnidning och smuts, spår av oxidation. Det finns ingen funktionell garanti.

Tema

Accordions from a private collection

Gör en kostnadsfri värdering!

dragspel, Borsini Electronic,
Mått ca.: 47 x 40 x 25 cm.

Tema

Antal besök: 549