KÖTTKROKAR, 2 st, järnsmide, 1800-tal.

3858186. KÖTTKROKAR, 2 st, järnsmide, 1800-tal.

Längd 25-50 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 25-50 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 130