PER-OLOF OLSSON. Lilla Bageriet/Fiskaffären, blandteknik, signerad samt daterad -94.

38580. PER-OLOF OLSSON. Lilla Bageriet/Fiskaffären, blandteknik, signerad samt daterad -94.

Mått innanför passepartout ca 34 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 213