BORD, vitmålat, Carl Larsson-stil, 1900-talets första hälft.

385804. BORD, vitmålat, Carl Larsson-stil, 1900-talets första hälft.

Diameter 75, höjd 77 cm.

Smärre färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 75, höjd 77 cm.

Smärre färgslitage.

Antal besök: 1 354