2 st karmstolar, bonad björk, höjd 86 cm
2 st stolar, bonad björk, höjd 83 cm
1 st bord, bonad björk, fällbara klaffar, demonterat i 3 delar
Gruppen, renoveringsbehov.
Kraftigt slitage.
Bordskiva med fläckar och repor.
Bord demonterat i 3 delar, stålstång för montering av bord saknas.
Sitsar med olika tyg och fläckiga.
Gruppen, renoveringsbehov.
Kraftigt slitage.