PETER FRIE. Stilleben, 2 st färglitografier, oidentifierade signaturer, numrerade.

385776. PETER FRIE. Stilleben, 2 st färglitografier, oidentifierade signaturer, numrerade.

60 x 90 cm samt 60 x 75 cm.

Peter Frie (Född 1947)

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 90 cm samt 60 x 75 cm.

Peter Frie (Född 1947)

Antal besök: 1 326