MOSER KARLSBAD. 2 väska vaser med emaljerade rankor och lövverk, nubs däremellan. Signerad.

385756. MOSER KARLSBAD. 2 väska vaser med emaljerade rankor och lövverk, nubs däremellan. Signerad.

Daterad omkring 1900/1920, signerad nedanför. Höjd ca. 16cm, stå 5.5cm.

Mindre tecken på åldrande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på åldrande.

HannoVerum
Antal besök: 1 165