ANDERS MOHAMMAR. Skulptur, gips, Gösta Ekman, signerad och daterad.

385721. ANDERS MOHAMMAR. Skulptur, gips, Gösta Ekman, signerad och daterad.

Höjd 38,5, bredd 18 cm.

Ett avslag vid ena väggfästet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38,5, bredd 18 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 493