LAMPBORD, ett par, 1900-tal.

LAMPBORD, ett par, 1900-tal.
3857060. LAMPBORD, ett par, 1900-tal.

Lövträ. Höjd ca 50 cm. Längd ca 65 cm. Bredd ca 45 cm.

Bruksslitage. Repor o slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 258