SKRIN, ek och mässing, barock, 1700-tal.

385703. SKRIN, ek och mässing, barock, 1700-tal.

Beslag i mässing. Längd 36 cm, bredd 26,5 cm, höjd 17 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage, repor, märken. Lock med sprickor, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 653