VÄGGLAMPOR, 1 par, plåt & teak, 1900-tal.

3856931. VÄGGLAMPOR, 1 par, plåt & teak, 1900-tal.

Två ljuspunkter vardera.
Bredd ca 18 cm. Djup ca 10 cm. Höjd ca 40,5 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Repor och fläckar. Eldosor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två ljuspunkter vardera.

Antal besök: 158