3856924. Scandalli, dragspel, Italien.
dragspel, Scandalli, med ”M697/87 Made in Italy” på baksidan,
Mått ca.: 52 x 45 x 23 cm.
Åldersanpassat skick med tecken på slitage, repor, gnidning och smuts på platser, sprickor, läder gnidat. Det finns ingen funktionell garanti.
Accordions from a private collection