Scandalli, dragspel, Italien.

Scandalli, dragspel, Italien.
3856924. Scandalli, dragspel, Italien.

dragspel, Scandalli, med ”M697/87 Made in Italy” på baksidan,
Mått ca.: 52 x 45 x 23 cm.

Åldersanpassat skick med tecken på slitage, repor, gnidning och smuts på platser, sprickor, läder gnidat. Det finns ingen funktionell garanti.

Tema

Accordions from a private collection

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca.: 52 x 45 x 23 cm.

Tema

Antal besök: 720