HARUO SÉZAKI. "Väg vid Cusset". Olja på duk, signerad och daterad 40.

385679. HARUO SÉZAKI. "Väg vid Cusset". Olja på duk, signerad och daterad 40.

24 x 33 cm.

Duk klistrad på pappannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 33 cm.

Duk klistrad på pappannå.

Antal besök: 1 199