BOKHYLLA, teakfanér, Sverige 1960-tal.

385654. BOKHYLLA, teakfanér, Sverige 1960-tal.

Bokhylla med underliggande förvaring och svartlackerade gavlar, höjd 156 cm, bredd 79 cm, djup 37 cm.

Bruksslitage i form av repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 956