VAS, keramik, signerad, 1900-tal.

385634. VAS, keramik, signerad, 1900-tal.

Harpälsglasyr i gröna och bruna toner. Signerad "C.L. R. S.M."
Höjd 19,7 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,7 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 027