SKVALLERSPEGEL, koppar, 1800-tal.

385632. SKVALLERSPEGEL, koppar, 1800-tal.

Längd från fäste 43cm.

Ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd från fäste 43cm.

Ålderslitage.

Antal besök: 3 067