MOTORCYKEL, Yamaha XZ 550 11U, 1982.

3854901. MOTORCYKEL, Yamaha XZ 550 11U, 1982.

Registreringsnummer DSL307.
Avställd.
Senast besiktigad 2015-06-08.
Mätarställning 4 357 mil.
Nycklar finns.

EJ EXPORT!

Bruksslitage.
Repor, märken, smuts.
Skrapmärke samt rost på tanken.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Registreringsnummer DSL307.
Avställd.
Senast besiktigad 2015-06-08.
Mätarställning 4 357 mil.
Nycklar finns.

EJ EXPORT!

Bruksslitage.
Repor, märken, smuts.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 295