3854901. MOTORCYKEL, Yamaha XZ 550 11U, 1982.
Registreringsnummer DSL307.
Avställd.
Senast besiktigad 2015-06-08.
Mätarställning 4 357 mil.
Nycklar finns.
EJ EXPORT!
Bruksslitage.
Repor, märken, smuts.
Skrapmärke samt rost på tanken.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.
Nyckel/nycklar finns.