SERVERINGSVAGN, intarsia och mässing, 1900-tal.

385477. SERVERINGSVAGN, intarsia och mässing, 1900-tal.

Två plan. Träskivor med intarsiaarbete. Nedre plan med tre dryckeshållare. Uppfällbara sidoklaffar.
Längd inklusive handtag ca 80 cm, höjd inklusive handtag 78 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 2 430