MATTA, orientalisk, ca. 204x129 cm.

385454. MATTA, orientalisk, ca. 204x129 cm.

Floralt mönster.

Slitage, lagningar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Floralt mönster.

Slitage, lagningar, skador.

Antal besök: 608