MONCET NOUREDDINE. Tunisisk dans, olja på duk, signerad och daterad.

385425. MONCET NOUREDDINE. Tunisisk dans, olja på duk, signerad och daterad.

48x62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x62 cm.

Antal besök: 1 542