ANDERS EKLUND. Uppdragna båtar, olja på duk, singerad och daterad -42.

385423. ANDERS EKLUND. Uppdragna båtar, olja på duk, singerad och daterad -42.

56x63 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56x63 cm.

Antal besök: 1 134