Hifi-skåp på hjul.

Hifi-skåp på hjul.
3853905. Hifi-skåp på hjul.

Delvis fanerad teak. Hifi-skåp med 2 fönsterluckor. Utrustad med en fast hylla som kan dras ut.

ca H 93 cm, B 93 cm, D 51 cm.

tecken på slitage. Tyger sönderrivna bakom lameller.

Gör en kostnadsfri värdering!
3853905. Hifi-skåp på hjul.

ca H 93 cm, B 93 cm, D 51 cm.

Antal besök: 386