DIVERSE, keramik mm, SKÅL PÅ FOT, "Musselmalet", Royal Copenhagen, FAT, emalj och rostfritt, Christineholm, Norge.

38537. DIVERSE, keramik mm, SKÅL PÅ FOT, "Musselmalet", Royal Copenhagen, FAT, emalj och rostfritt, Christineholm, Norge.

Servisdelar, 13 delar, "Vinranka", Gefle.
Glöggmuggar, 6 st, Ekeby.
Skål på fot, Royal Copenhagen.

Mynningsspricka på kaffekanna. Krackelyr, bruksslitage.
Skål på fot, smärre fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glöggmuggar, 6 st, Ekeby.

Skål på fot, smärre fotnagg.

Antal besök: 1 619