38537. DIVERSE, keramik mm, SKÅL PÅ FOT, "Musselmalet", Royal Copenhagen, FAT, emalj och rostfritt, Christineholm, Norge.
Servisdelar, 13 delar, "Vinranka", Gefle.
Glöggmuggar, 6 st, Ekeby.
Skål på fot, Royal Copenhagen.
Mynningsspricka på kaffekanna. Krackelyr, bruksslitage.
Skål på fot, smärre fotnagg.